Ми з чоловіком душі в сині не чули, коли він постійно хво рів у дитинстві; а виріс і спопелив усі наші старання. І все це через дівча з неблагополучної сім’ї

ПОЛИТИКА

З народження нашого сина у нього були складні проблеми зі здоров’ям. Він народився раніше терміну, часто хво рів, його зір згодом погіршувався, і взагалі син був дуже слабким хлопчиком, але наша з чоловіком кохання та турбота зробили своє. Незважаючи на незміцнілий організм, він був дуже розумним і працьовитим хлопцем, і з першого класу до самого університету проявляв себе найкращим чином. Мій хлопчик показував найкращі результати у всьому, за що брався. Після закінчення університету поїхав працювати в офісі до іншої країни.

Він завжди з нами ділився тим, що відбувається в його житті. І ось одного разу він розповів про дочку свого начальника, з яким вони проводять багато часу разом і вже міцно потоваришували. І через кілька місяців він навіть хотів було зробити їй пропозицію, тому що їхні стосунки піднялися на новий рівень, але не поспішав із цією справою. Якось син нас порадував відрядженням на пару днів, приніс нам багато подарунків та розповів багато цікавих історій. А наступного дня вирішив провезти зі своїми друзями, що було абсолютно нормально, але я відчула щось недобре.

Він вийшов з дому рано-вранці, зустрівся з друзями, а повернувся пізно ввечері. І так упродовж кількох днів. За кілька днів, додому син вже повернувся не один. А з якоюсь дівчиною, сказавши, що вони скоро одружаться. Познайомившись із нею, у мене склалося таке враження, що вона якась безпритульна; її мати втекла з сім’ї, батько був алкоголіком, брат – карним злочи нцем. Як можна було замість дочки начальника – розумної та гарної дівчини – вибрати якусь вуличну шпану? Не хочу вставати на заваді сина, але це дівчина точно не його калібр.