Свекруха вигнала золовку з дому, а та зникла на рік. Повернулася вона через рік тиші, та тільки була не одна

ПОЛИТИКА

Коли мій чоловік тільки познайомив мене зі своєю сім’єю, я відразу помітила для себе нестерпний характер його сестри, яка була паразитом, що виділяється на тлі інших. Моя майбутня зовиця не працювала, не шукала чоловіка, не допомагала матері по дому… навіть не намагалася принести хоч якусь користь. Вона тупо весь день проводила на дивані, залипаючи в телефоні. Причину її нескінченної лінощів не знає ніхто, але такоі вона була з самого дитинства, за словами чоловіка. Враховуючи, як мій чоловік весь день пропадає на роботі, щоб я і донька жили на широку ногу, для мене було дуже несподівано, що його сестра та ще й старша виявилася такою лінивою.

Чоловік мені розповідав, як вона навіть вчитися лінувалась, він робив за неї домашню роботу, а університет золовка закінчила ледве хабарем. І ось одного разу навіть свекрусі дістало неробство дочки, і вона виrнала її, сказавши, що та може не повертатися, поки не знайде собі роботу. Однак і цей відчайдушний крок свекрухи не змусив зовицю переглянути свою поведінку та свої цінності. Вона пропала аж на рік. Свекруха весь цей час дуже сильно хвилювалася, а мій чоловік неодноразово намагався зв’язатися з сестрою, але все невдало. І ось, через рік зовиця сама повернулася, та не одна, а з дочкою.

За її словами, батько дівчинки, дізнавшись про її ваrітність своєї дівчини, зник, а бідна весь цей час залишалася у подруги, яка теж не витримала і вигнала її через її небажання щось робити. Для всіх це було աоком, проте всупереч усім стра хам зовиці, свекруха була лише рада дитині, сюсюкалася з нею весь день, купувала їй іграшки і балувала. Але ця медаль має і зворотний бік: після появи зовиці з дочкою свекруха повністю забула про нашу донечку. Не розумію, як онука від невідомого батька та дочки ледарки, виявилася свекрусі дорожчою, ніж наша дочка, за якою вона рік хвостиком ходила.