Так, як я не довіряв дружині, вирішив переписати свою квартиру на ім’я брата, щоб раптом, у разі розлучення, дружина не змогла отримати двою частку. Але, як час показав, у брата з дружиною були інші плани.

ПОЛИТИКА

Я був щасливий у сімейному житті дуже мало часу. Наші відносини як почалися, так і закінчилися, не дійшовши до п’яти років. Я познайомився зі своєю майбутньою дружиною в нічному клубі. До мене підсіла за столик красива шатенка і запропонувала скласти їй компанію. Я був самотнім, недостатньо забезпеченим чоловіком, але мав квартиру в центрі міста. Я хотів бути щасливим, коханим, мені тоді було 30 років. Ми довго спілкувалися, і це спілкування тривало до ранку, і наша з нею знайомство закінчилося близькістю; через рік ми вирішили одружитися.

Жили дуже добре. Але наші з дружиною стосунки різко змінилися, нас нічого не поєднувало: ні взаєморозуміння, ні любові у відносинах. Я людина прагматична, і засумнівався у вірності своєї дружини, вирішив застрахуватися. Свою квартиру переписав на ім’я брата, щоб раптом, у разі розлучення, дружина не змогла мати свою частку. На вихідні я вирішив поїхати до батьків. Але вони якось були напружені, схвильовані, коли побачили мене. Брата вдома не виявилося. І як я здогадувався – дізнався: у моєї дружини і брата любовні відносини. А моя сім’я приховує від мене їх роман.

Я не хочу спілкуватися з ними обома, тому що вони зрадили мене. Тоді я вирішив подати на розлучення, про помсту не могло бути й мови. Як бути з братом? Я навіть не можу з ним продовжити наші добрі стосунки і навіть не можу простити його. Як можна пробачити рідну душу, яка зрадила мене з моєю дружиною? Мій брат не здатний любити по-справжньому, він не готовий до серйозних стосунків, і моя дружина всього лише чергове захоплення для нього. Саме цікаве — квартира. Мої квадратныті метри, які я переписав на ім’я брата. Раптом мій молодший брат захоче привласнити собі житло? Як потім повернути його назад?