Батько пішов до іншої, а мати кинула мене на бабусю і пішла будувати собі життя. Але, доля підготувала для мене дещо інше

ПОЛИТИКА

Я батьків не пам’ятаю. Їх шлюб розвалився досить швидко. Мені тоді було всього три роки, все це я знаю зі слів бабусі. Батько поїхав у відрядження і не повернувся. Пізніше з’ясувалося, що там він зустрів іншу жінку і завів з нею стосунки. Моя мати важко це переживала. Вона не хотіла миритися зі статусом матері одиначки, тому відвезла мене до бабусі, а мама поїхала в невідомому напрямку облаштовувати своє особисте життя. Бабуся мені замінила і матір, і батька. Я мав все, що й інші діти.

І за своє дитинство і юність я їй безмірно вдячний. Після школи я вступив до престижного інституту завдяки своєму старанню і бабусиної підтримки. Вже на передостанньому курсі мене помітили і запропонували хорошу роботу в одній міжнародній організації. Там я проявив себе з кращого боку. Тому зараз займаю хорошу посаду і добре заробляю. Зрозуміло, про бабусю я не забув. Я її повністю забезпечую.

Намагаюся зробити все, щоб вона насолоджувалася життям. Нещодавно в наше місто повернулася моя мати. Вона від бабусі дізналася мій номер і призначила мені зустріч. Мені здавалося, що вона прийшла вибачитися за всі роки своєї відсутності. Але ця жінка нахабно заявила, що знаходиться в скрутному фінансовому становищі, почала у мене гроші вимагати. Мовляв, її син, їй щось винен. Звичайно, я їй відмовив. Ця людина мені ніхто.