Коли негарній Риті одногрупник запропонував переїхати закордон, дівчина погодилася. І з цього дня її життя змінилося

ПОЛИТИКА

Навіщо людям труїти інших людей своїми зауваженнями і гострими словами на адресу їх зовнішності?! Щоб хоча б на хвилинку відчути себе щасливим. Чи не задоволені своїм життям — все просто скажіть іншому, що він негарний, дурний або що-небудь в такому роді, і ви відразу відчуєте себе розумнішими і красивішими. Особливо приємно деяким родичам так погано відгукуватися про своїх рідних. Виправдання перед своєю совістю-найпростіше: сказав правду. Таким було життя Маргарити. Рита була дівчиною … некрасивою. Вона була низенькою, з коротенькою шиєю, широкими бровами, маленькими очима і носом-кортошкою і незрозумілою копицею на голові…

У школі географічка не упускала можливості висловити свою думку про те, що Марго потрібно вчитися і вчитися, адже крім мізків у неї нічого немає. ДО речі, Рита була круглою відмінницею до самого 11 класу. Після закінчення технікуму її не приймали на роботу, хоч у неї і були всі потрібні навички для цього. — Страшно дивитися, — говорили їй роботодавці на співбесідах. Одного разу Риті написав її іноземний одногрупник, він запропонував дівчині поїхати з ним до Голландії, сказавши, що там перед нею відкриються інші перспективи. Знаєте, Риті нічого було втрачати. Вона хотіла хоч раз відчути себе … нормальною.

У тому середовищі, де вона росла це було неможливо, адже дядьки в маршрутці, тітки в магазині, роботодавці, вчителі, однокласники… всі намагалися самоствердитися за рахунок невинної дівчини. У всіх були свої комплекси, свої невдачі, і всі знаходили свою розраду в колючих словах на адресу Рити. Згодом дівчина, яка плакала через те, що вона не така, як усі, почала ділитися в мережі фотографіями з широченною посмішкою в компанії з темноволосим італійцем, який вже через рік відносин зробив їй пропозицію. Рита була моєю однокласницею і найкращою подругою в школі. Я її завжди захищала і говорила, що вона обов’язково знайде своє щастя і призначення в житті. На її весіллі я плакала, як ненормальна, адже була щиро щаслива її сяючим очам.