Дізнавшись, що у чоловіка є інша на стороні, у мене в голові з‘явився геніальний план. Я дізналася її адресу, взяла шоколад і пойша до неї додому

ПОЛИТИКА

В один день, коли я просто сиділа вдома, до мене в гості прийшла моя подруга, яка живе поверхом вище мене. Вона сказала, що у неї є серйозна розмова до мене. На телефоні вона мені показала запис, як мій чоловік приводить до нас додому якусь дівчину, з якою проводить пару годин у нас вдома.

Було ясно, що він мені зра джує, і в цей момент на мене нахлинули змішані емоції, ось тільки розум взяв вгору, і у мене з’явився хороший план, як розлу читися з чоловіком, і як йому заодно і помс титися. Двох зайців, так би мовити. В один день, я завдяки моїм зв’язкам дізналася, де живе та сама kоханка чоловіка, купила шоколад і пішла до неї в гості.

Я сказала їй, хто я, як мене звуть, ким я є і все в цьому дусі. Виявилося, вона сама і не знала, що у мого чоловіка є дружина, адже, за його словами, він був холостяком і навіть збирався одружитися саме на ній. На моє здивування kоханка мого чоловіка виявилася прекрасною дівчиною, ми встигли подружитися, і встигли разом kинути мого чоловіка.