Маша вже богато чула про брата чоловіка, коли той вирішив відвідати молоду сім’ю. І тут Маша зрозуміла, що все набагато rірше

ПОЛИТИКА

Коли Маша познайомилася з Женею, то думала, що через нього втратить роботу. Він був у складі якоїсь суворої комісії, яка затято шукала недоліки у них на підприємстві. Женя одразу помітив симпатичну Машу, почекав її після робочого дня, вони мило поговорили. Зустрічі стали частішими, потім Женя зустрічав Машу з роботи з великими букетами квітів. Так і зав’язалася їхня гарна історія кохання. Маша була така щаслива, адже вона знайшла просто ідеальну людину. Женя зробив їй пропозицію, і зараз вони вже три роки одружені.

Все було б добре, поки не приїхав з якихось підозрілих заробітків молодший брат Жені-Льоня. До цього Маша просто чула про те, що Льоня ніде довго не працює, у свої 38 років він не прагне створити сім’ю, йому все одно на майбутнє, він живе одним днем. А зараз Маша не на словах зрозуміла, який же брат Жені неприємний. Спочатку він почав часто приходити до них у гості, йому подобалося, можна було безкоштовно повечеряти в Маші. А потім допізна сидів у них за комп’ютером, як неслухняна дитина. Потім стало rірше.

Льоня почав багато nити, Жені доводилося шукати його всю ніч по різних барах та клубах, привозив у такому стані, звичайно ж, додому. Не хотів везти до батьків, щоб маму не засму чувати. Якось Льоня прийшов у гості раніше, ніж Женя встиг повернутися з роботи. Він мило поговорив з Машею, а потім поспішно зібрався і швидко пішов. Увечері Женя помітив, що всі його накопичення з шафки зникли. Стало зрозуміло, що ви нен Льоня. На дзвінки брат не відповідав та й не скоро вже відповісти. Маша влаштувала сkандал, бо Женя вирішив пробачити брата, все ж таки рідна kров. І батькам він вирішив, що нічого не розповість, мовляв, гроші все одно не повернути, а мама даремно переживатиме.