Зять був на заробітках, і дочка попросила мене доглянути за будинком, поки вона на час поїде до чоловіка. Після її відходу я почала чистити їх квартиру…

ПОЛИТИКА

Чоловік моєї дочки вже 3 роки як знаходиться на заробітках в іншій країні. Поїхав він туди з тією метою, щоб швидше заробити грошей і закрити всі борrи. Дочка моя одна виховує двох дітей, все своє заміжжя просиділа в декреті і до сих пір не вийшла на роботу. Я намагалася всіляко допомагати їм: купувала продукти, забирала дітей до себе, щоб у доньки було трохи вільного часу. А кілька місяців тому донька заявила, що хоче переїхати до чоловіка, і попросила мене доглянути за їх квартирою: поливати квіти і годувати котика. Я, природно, погодилася: адже неправильно, коли сім’я живе окремо.

Плюс до всього, діти повинні рости з батьком. Приїхавши до них на квартиру через день після від’їзду, я не могла повірити побаченому: речі були розкидані по всьому будинку – все валялося на підлозі. Подумала, мовляв, збиралися поспіхом, тому вирішила принести з дому різні засоби для прибирання — і навести тут порядок. Прибиралася я, не збрешу, цілий тиждень. Вся квартира блищала від чистоти. Весь мотлох викинула на смітник. Тепер у квартирі можна було вільно дихати. Через місяць діти вирішили повернутися в квартиру. Мені здавалося, що вони віддячать мені за весь той порядок, який я тут наводила більше тижня.

Але моїм очікуванням не судилося збутися. Дочка влаштувала мені грандіозний сkандал, і навіть зять, який за ці роки слова зайвого мені не сказав, обра зився і зовсім перестав зі мною спілкуватися. — Мама, я ж просила тільки поливати квіти і годувати кота. Що ти тут влаштувала? Я в сльо зах зібрала свої речі і пішла додому. Незважаючи на свій пригнічений стан, я сподівалася, що дочка незабаром подзвонить і вибачитися. Але пройшло вже 5 днів, і від них ніякого дзвінка. Невже я зробила щось жа хливе? Досі не можу зрозуміти.