Старість підкралася до мене в 25. Мені потрібна ваша допомога. Я навіть не знаю, яку сковорідку купити

ПОЛИТИКА

Пару років тому мені виповнилося сорок. Жа х якийсь! В душі я все ще 25-річна дівчина, яка мріяла злітати на Балі на особистому літаку, з кругленькою сумою на рахунку. А про що я мрію зараз ?! Поміняти колір машини на біленьку? Купити собі новенький айфон? Так … мрії так мрії … А знаєте, про що я мрію прямо зараз? Про нові сковорідки з антипригарним покриттям, нові каструлі і формочки для запікання. Щоб довше нинішніх прослужили! І недорогими були! Ну не старість це? Раніше я на чоловіка ображалася, коли він мені каструлі дарував, а зараз я прошу його дарувати мені сковорідки і набори ножів замість нового телефону або чергової сумки. Ми зараз доробляємо ремонт в квартирі. Я вчора лежу і думаю

От закінчимо ремонт, замовлю по інтернету посуд новий. Хоч порадую себе чим-небудь новим «. Ви розумієте? Порадую себе! Новим посудом! Чоловік теж іноді ловить себе на думці, що я сильно змінилася, він радіє, звичайно, що я такою господинею стала. Раніше я й гадки не мала про покриття на сковородах і товщину дна хорошої сковорідки. Постійно замовляла їжу додому, ходила по ресторанам і витрачала всі гроші на одяг, аксесуари, дорогі ресторани і покатушки з подругами. Так у нас навіть теми розмов з подругами змінилися.

Зараз, замість того, щоб обговорювати нові тенденції, життя зірок або щось інше, ми говоримо про бюджетні знахідки, альтернативи дорогим лікам і якісні товари на ринку … ну і сусідів іноді обговорюємо. Ну це точно старість, пані … І мрії стали приземленіше, і побутові дрібниці сталновятся причиною радості. Треба ж… До чого я це розповідаю ?! Ремонт ми доробили. Хочу новий посуд. Якою фірмою ви користуєтеся? Порадьте недорогий, але якісний посуд, будь ласка.