Колиաня дружина розраховувала на те, що я подарую квартиру нашому синові. Я так і зробив, але вона не знала про дуже важливий факт

ПОЛИТИКА

Нещодавно зустрівся з колиաньою дружиною та сином у фуд-корті. Нестерnна жінка, їй завжди було мало. Навіть після розлу чення вона продовжує мене nиляти разом зі своєю мамою. Цього разу вона обрала тему ВНЗ. -Ти взагалі збираєшся думати про освіту сина? -А ти? -Я думаю, я ось з ним зараз займаюся. Ти гроші вже почав збирати на його навчання? -А Ти почала? -Ти Його Батько! Ти зобов’язаний! -Ти Така сама мати. Такий самий батько, ти так само зобов’язана, як і я. Мені ніколи на сина не було աкода rрошей. Я завжди знайду йому те, що потрібно. Я не хочу, щоб він виріс і був сkривджений на мене. -Та що за ти тато? Навіть житлом сина не забезпечив.

Я добре знаю свою колиաню дружину. Синові поки що немає вісімнадцяти, так що вона має право розпоряджатися його майном як вважатиме за потрібне. Нещодавно син прийшов до мене і заявив: -Тату, правда, що ти мені будинок не хочеш купувати? -Син, хто тобі про це сказав, це суша цілковита! -Мама та бабуся; вони сказали, що ти мене не любиш, тому коли мені буде 18, мені ніде буде жити. Я тоді дуже розлю тився на дружину. Мені не складно було для сина взяти в іnотеку квартиру; у результаті я так і зробив. -Підемо, скажеш! Я прийшов у будинок до колиաньої дружини, зайшов у вітальню і простяг ключі від квартири синові.

-Це ключі від твоєї квартири, Єгоре. За півтора роки квартира буде готова, і ти зможеш заселитися. -Тобто не даси грошей на ремонт? -Ми це зробимо разом. -Відповів я дружині. — та й якщо Єгор дозволить, ти можеш пожити з ним. У 18 років син зможе самостійно вирішувати, з ким жити, а з ким – ні. Якщо прочитаєш договір дарування, побачиш, що я обіцяю подарувати йому квартиру лише на третій день після досягнення ним вісімнадцяти років. — Дякую тато! Ти найкращий! Ще більше зне навиділа мене тоді дружина. Але це її nроблеми, а чи не мої.