Микита kинув дружину з сином, коли вто мився від сім’ї, але коли почув як син називає »татом» іншого, його трохи блискавкою не вдарило

ПОЛИТИКА

Настя та Микита відзначали п’ять місяців своїх стосунків, коли Наста несподівано для себе дізналася, що вона ваrітна. Ця новина одночасно радувала та лякала. Молоді дитини не планували, їм і до весілля було далеко. Микита не став зволікати. Одразу покликав Настю заміж. Та із задоволенням погодилася. Все мало бути чудово у них, адже все йшло плавно і красиво, проте на жаль і ах. Спочатку Микита приділяв багато уваги дружині і сину. Рано приходив із роботи, грав із сином – вони будували будиночки з конструктора, балував дружину милими подарунками. Через 3 роки Микита втомився від сімейного життя.

Він став приходити пізно, довго затримуватися, а потім і зовсім перестав ночувати вдома. Він чекав, поки Настя сама запропонує розлу чення і все робив для цього. Микита досяг свого: Настя подала на розлу чення. Після розлу чення Микита повністю зняв із себе відповідальність за сина. Він згадував про сина лише з одного приводу – алі менти. Настя виховувала сина одна приблизно один рік. Потім вона зустріла Кирила. Кирило працював із Настею. Дівчина йому подобалася давно. Поступово звичайна симпатія перетекла в кохання.

Кирило та Настя почали зустрічатися. Хлопець прийняв сина Насті як рідного, а той почав називати Кирила батьком. Дізнавшись про це, Микита страաенно розлю тився. — Якщо він так щиро називає цього батьком, то нехай цей Кирило і подбати про нього. А то мої гроші, я так розумію, йдуть не туди, — сказав він телефоном дружині. Щоб позба вити дружину і сина від нескінченних нер вувань з колиաнім чоловіком, Кирило зробив Насті пропозицію. Та, звичайно, погодилася, адже вона любила Кирила всім серцем і знаходила в ньому опору та підтримку. Кирило записав хлопчика на себе, назавжди прибравши з життя Насті із сином цього Микиту.