Коли чоловік поkинув мене на 8 березня і побіг до сестри, я вирішила не сидіти на місці, а вигадала план дій

ПОЛИТИКА

Всі мої подружки зараз передбачають свої подарунки на восьме березня, а я знаю, що цього разу цей день буде таким же, як і минулий. 14 лютого і 8 березня я завжди відзначаю одна, адже мій чоловік постійно бігає до своєї сестри – втішити бі дну, самотню, сkривджену жінку. Сестра чоловіка, Ксенія, старша за нього на 3 роки, а мене – на 9 років, але часом мені здається, що це я старша за неї на стільки, адже Ксенія поводиться як примхливе 18-річне дівчисько. Їй уже 32, але останні її серйозні стосунки скінчилися 10 років тому. З того часу Ксюша стосунків не заводила.

Думаєте, їй не пропонували? Вона каже, що саме вона відшивала всіх, адже їй траплялися одні ід іоти, алkаші, виро дки та інші антиrерої. Моя бабуся завжди говорила: «Нічого на дзеркало нарікати, коли пика крива.», І це так до речі в нашому випадку … ви не уявляєте. Чоловік намагався кілька разів познайомити Ксюшу зі своїми старшими колегами. Ми навіть влаштовували подвійні побачення, але все без толку. На всіх побаченнях Ксюша поводилася так, ніби вона така богиня зійшла з небес, а ми, звичайні смер тні, витрачаємо її час. Потім вона, мабуть, зрозуміла, що з таким настроєм далеко не піде і змінила тактику: Ксюша мало не лізла на коліна бід них чоловіків.

А потім вона дивується, що на неї западають одні ду рні… звичайно, будь-який чоловік від такої втече далеко і надовго! Я вже не пам’ятаю, коли ми з чоловіком востаннє відзначали вищезгадані свята разом, бо щоразу він каже одне й те саме: — З тобою ми будь-якого дня можемо сходити в ресторан, а Ксюші важkо, їй потрібна моральна підтримка в ці періоди. Звичайно, їй потрібна підтримка, а я обійдусь. Хто взагалі вигадав ці безглузді свята?! Мені нічого не потрібно: ні побачень, ні подарунків, ні-чого. Я люблю свого чоловіка, але якщо й далі так піде, то вони із сестрою залишаться разом відзначати усі свята, а не лише ці “любовні”.