Свекруха усі 9 місяців ваrітності лаялася з невісткою через ім’я майбутньої дитини. А невістка була категорично проти вибору свекрухи. Ось як у результаті вирішилося це питання

ПОЛИТИКА

Моя сусідка ніяк не налагодить стосунки зі своєю невісткою. Смороду постійно гавкаю ться. Все, що робить ця дівчина, не влаштовує мою сусідку. Вона завжди знайде, до чого чіплятися. Її невістка була вагітна, і всі дев’ять місяців вирішували, як назвуть дитину. Свекруха запропонувала свій варіант та наполягала, щоб дитину називали саме так. Син погодився з матір’ю, а невістка була проти. Весь цей час невістка намагалася переконати чоловіка, але чоловік завжди робив так, як хотіла мати.

Коли дитина наро дилася, назвали її Олексієм. Невістки не сподобалося це ім’я, і вона почала називати його Алексом. Свекруха дуже злі лося коли невістка називала онука цим ім’ям, а не Льошою. Щоразу вона підходила до невістки і говорила, що все одно, коли він підросте, його називатимуть Льошею. За паспортом він Олексій. А невістка говорила, що це її син, і вона називатиме його так, як захоче. Хоче — називає Алексом, і ніхто не може їй вказувати, як називати свою власну дитину, яку сама наро дила.

Свекруха сер дилась і казала, щоб невістка свого кота називала Алексом, а онука не чіпала. Через ім’я цієї бі дної дитини в будинку постійно були сkандали. Моя сусідка ніяк не могла заспокоїтися, вона постійно з цього приводу лая лася з невісткою, а та теж їй не поступалася. І вісь так бабуся називала онука Льошею, а мати називала Алексом. Незрозуміло, як зватимуть його інші, коли він виросте. Можливо, він сам вибере собі ім’я, і його називатимуть так, як хоче саме він.