Коли ми переїхали ближче до свекрухи, я думала, що вона буде втручатися в наше життя, але цього не сталося. Але коли з’явилася сім’я брата чоловіка, я думала, що краще б свекруха втручалася, ніж вони

ПОЛИТИКА

Ми з Антоном відмінно жили разом, але все змінилося після переїзду. Ми знімали квартиру на околиці міста. Потім я заваrітніла, і у нас з’явилася дочка. Я засіла вдома з дитиною, працював тільки Антон, і грошей стало не вистачати. Якраз в цей період він втратив бабусю, і вона залишила йому у спадок пристойну квартиру. Ми зробили там невеликий косметичний ремонт і перебралися туди. Недалеко жила свекруха, я боя лася, що вона почне втручатися в наше життя, але цього, на щастя, не сталося.

По сусідству з нами живе сім’я брата Антона. Дружина брата на два роки старша за мене, і у них вже є двоє дітей. Вона стала до нас часто заходити. Спочатку мені подобалися її візити, Алла заходила на години дві, ми пили каву і трохи базікали. Мені було не так нудно одній, до того ж вона мені давала деякі поради по догляду за дитиною. Але з часом візити почастішали, Алла стала у нас залишатися на весь день, а потім стала приводити і своїх дітей. Діма теж чомусь приходив до нас після роботи.

Мені доводилося готувати на всіх, прибирати за всіма. Це дуже виснажлива робота. Алла ніколи мені не допомагала, вона дивилася телевізор, читала щось або просто розмовляла, поки я горбатилася біля плити. За своїми дітьми вона не доглядала теж. Малюки носилися по будинку, розкидали іграшки і бешкетували, а мені доводилося прибирати за ними і при цьому, доглядати за своїм немовлям. Я вже на витримувала такої щоденної рабської праці і зважилася поговорити з чоловіком. Ми на цьому ґрунті дуже посва рилися. Він вирішив, що я просто його хочу з ріднею посва рити. Не розмовляємо вже три дні.