Подруга пропонує мені надіти її весільну сукню. Але коли згадала її історію кохання, не хотіла більше бачити подругу.

ПОЛИТИКА

Моє весілля вже наближається. Кілька днів тому ми подали документи в ЗАГС. Вже вирішили, де будемо відзначати цю подію, скільки друзів запросимо і як проведемо медовий місяць. Але весільну сукню ще не купили. Ми з майбутнім чоловіком небагаті, наші батьки допоможуть нам з весіллям, але вони радять нам не мотати гроші даремно. Але коли я пішла в салон весільних суконь, я була աокована: ціни були дуже високі. Мені дуже хотілося надіти шикарну весільну сукню, але, побачивши ціни, я жа хнулася. Вони нам не по кишені. Я попросила показати що-небудь дешевше, але нічого особливого, просто біла тюль. Я була в розгубленості.

Моя знайома запропонувала мені купити її весільну сукню за півціни. Воно досить стильне: блискучі прикраси, кілька візерунків з шовкових ниток в декольте, мережива, бісер, ручна робота і так далі. І, що найцікавіше, ззаду корсет на шнурівці, який можна регулювати за розміром. Я була на розмір більше, ніж моя подруга, але приміряла це плаття: воно сидить на мені ідеально! Я людина забобонна. Я б не хотіла повторення того, що сталося з моєю подругою! Вона одягла цей наряд на своє весілля чотири роки тому, і я була там. Через рік вона завагітніла, і її чоловіка як підмінили.

Він почав пити і гуляти з приятелями, і все швидко вийшло з-під контролю. А після народження дитини він майже не звертав на неї уваги і врешті-решт кинув дружину. З одного боку, я можу дозволити собі купити таке плаття за півціни, у мене достатньо грошей. Але я в жаху: що, якщо зі мною станеться те ж саме, що і з моєю подругою? Моя бабуся розповідала мені, що під час радянської кризи вони «зношували» весільні наряди своїх друзів, і нічого неприємного не відбувалося. Не могли б ви допомогти порадою, чи варто мені купувати таке плаття? Інтернет рясніє суперечливою інформацією.