Підступна подруга вирішила будь-що отримати чоловіка Алли, і в неї з’явився геніальний план — підлаштувати зра ду

ПОЛИТИКА

Алла мала давню подругу Діну. Тільки на відміну від Алли, Діна не мала чоловіка, а відповідно вона була самотня і нещасна. Їй хотілося такого ж щасливого сімейного життя, як у Алли із Сашком. Прийшов чоловік Сашко з роботи, Алла відразу спустилася в магазин за хлібом, і Діна залишилася з Сашком наодинці: -Бачиш, яка у тебе дружина погана господиня. Чоловік, втомився з роботи, прийшов, а в неї вдома хліба немає. -Напевно, Алла просто була зайнята вдень, нічого страաного. -Саша, ти б краще придивився до оточуючих жінок, адже є і краще Алли.

-Що ти таке кажеш, я люблю свою дружину. З того дня Діна поставила собі за мету-отримати чоловіка подруги, ну або хоча б зруйнувати їхній шлюб. А то набридли світитися від щастя, хай теж зрозуміють, якого це жити на самоті. Діна підмовила свого двоюрідного брата однією авантюру: -Ні, ти що Дінка, я на таке не піду. -Ти Що не хочеш щастя для своєї сестри? Все зробиш, як милий. Діна запросила до себе Аллу, сама напоїла її трав’яним чаєм і підклала їй снодійне. Причому сильне так, що Алла відразу занурилася в глибокий сон. Діна поклала подругу на ліжко, а сама сказала своєму братові лягти разом із нею.

Далі Діна зателефонувала Саші: -Терміново приїжджай, зараз скину тобі адресу … тут твоя дружина, ну краще тобі самому все побачити. Сашко прибув за 20 хвилин, він не міг повірити своїм очі. А Діна зухвало посміхалася. Але тут Сашко згадав неоднозначні натяки Діни, тож у нього в голові склався пазл. -Що ти з нею зробила, зараз же признавайся! -Та нічого я не робила, прийшла, а вони вже так мило лежать разом. -Тоді я викликаю поліцію. -Стій, Сашко, постривай. Навіщо так хвилюватись, це просто звичайне снодійне. З того моменту більше ніколи нога Діни не переступала порогу будинку Алли.